Qirinj me shumicë me lule të vogla vjollce me aromë në kavanoz kallaji Lavender Furnizimi i fabrikës në Kinë

 

Qirinj me shumicë me lule të vogla vjollce me aromë në kavanoz kallaji Lavender Furnizimi i fabrikës në Kinë-HOWQINDLE-Qirinj, Qirinj aromatike, Qirinj Aromaterapie, Qirinj soje, Qirinj Vegan, Qirinj Kavanoz, Qirinj Shtylla, Komplete Dhuratash Qirinjsh, Vajra Esenciale, Difuzer kallami, Mbajtes qirinjsh,

 

 

Item No.21CA0805-5-110-7

Përmasat e vogla: 8×5 cm

Madhësi të tjera, ju lutemi na kontaktoni.


Përshkrimet

 • Qirinj aromatike të bëra me përmasa të vogla në kavanoz prej kallaji dhe printim Dizajni me lule vjollce në kapak dhe trup, aroma të forta livande, përdorim për aromë udhëtimi dhe shtëpie, furnizim me shumicë nga fabrika kineze.
 • Madhësia e qirinjve prej kallaji: Diametri 8 cm, i lartë 5 cm
 • Kapaciteti i qirinjve prej kallaji: 150 ml
 • Pesha e qirinjve prej kallaji: 80 g
 • Ngjyra qirinjsh prej kallaji: Veshje dhe printim lulesh vjollce në kapak dhe trup
 • Kapak: Kapak metalik
 • Materiali i qiririt: 100% dyll soje
 • Pesha neto e qiririt: 110 g
 • Fitil: 1 copë fitil pambuku me 25 fije
 • Koha e djegies: 14 orë
 • Lloji i aromës: Livando
 • Përqendrimi i aromës: 5% vaj esencial natyral
 • MOQ: 6000 copë / Dizajn printimi, aromë MOQ 3000 copë / lloji

Qirinj me shumicë me lule të vogla vjollce me aromë në kavanoz kallaji Lavender Furnizimi i fabrikës në Kinë-HOWQINDLE-Qirinj, Qirinj aromatike, Qirinj Aromaterapie, Qirinj soje, Qirinj Vegan, Qirinj Kavanoz, Qirinj Shtylla, Komplete Dhuratash Qirinjsh, Vajra Esenciale, Difuzer kallami, Mbajtes qirinjsh,

Qirinj me shumicë me lule të vogla vjollce me aromë në kavanoz kallaji Lavender Furnizimi i fabrikës në Kinë-HOWQINDLE-Qirinj, Qirinj aromatike, Qirinj Aromaterapie, Qirinj soje, Qirinj Vegan, Qirinj Kavanoz, Qirinj Shtylla, Komplete Dhuratash Qirinjsh, Vajra Esenciale, Difuzer kallami, Mbajtes qirinjsh,

Qirinj me shumicë me lule të vogla vjollce me aromë në kavanoz kallaji Lavender Furnizimi i fabrikës në Kinë-HOWQINDLE-Qirinj, Qirinj aromatike, Qirinj Aromaterapie, Qirinj soje, Qirinj Vegan, Qirinj Kavanoz, Qirinj Shtylla, Komplete Dhuratash Qirinjsh, Vajra Esenciale, Difuzer kallami, Mbajtes qirinjsh,

Qirinj me shumicë me lule të vogla vjollce me aromë në kavanoz kallaji Lavender Furnizimi i fabrikës në Kinë-HOWQINDLE-Qirinj, Qirinj aromatike, Qirinj Aromaterapie, Qirinj soje, Qirinj Vegan, Qirinj Kavanoz, Qirinj Shtylla, Komplete Dhuratash Qirinjsh, Vajra Esenciale, Difuzer kallami, Mbajtes qirinjsh,

Efikasiteti i produktit:

1. Përmirësoni aromaterapinë e brendshme, hiqni aromat e veçanta, dekompozoni tymin e dorës së dytë dhe pastroni ajrin.

2. Largoni mushkonjat, antibakterialet dhe marimangat.

3.Zbut nervozizmin, largon stresin, pagjumësinë, dhimbjen e kokës dhe bën humor të lumtur.

4. Rritni rezistencën, parandaloni sëmundjet dhe reduktoni presionin e lartë të gjakut.

5. Përmirësoni traktin respirator, alergjitë e hundës, astmën dhe probleme të tjera.

6. Balanconi hormonet, aktivizon qelizat dhe parandalon plakjen.

7. Freskues dhe freskues, duke rritur kujtesën.


Prano personalizimin:

Kavanoza Kallami Diffuser, Kavanoza Diffuser Reed Finishing, Lloji Scents, Lloji Kapak, Kuti Dhurate.

1. Formula e kavanozit prej qelqi, kavanoz qeramike:

Përdorni për ndryshim ose bëni dizajn të ri në kavanoz qelqi.

Madhësi të tjera të kavanozit të qelqit të aksioneve, Ju lutemi Klikoni dhe kontrolloni “KOLLEKSI I XHAMIT”

2. Mbarimi i kavanozit prej kallaji (dizajni i sipërfaqes):

2.1 Ngjyra e spërkatjes në kavanozin e kallajit: ngjyra e pastër, ngjyra mat, ngjyra qeramike, ngjyra e gradientit, ngjyra me gropa, ngjyra e ngricës së akullit, guri me ngjyra, rëra me ngjyra, ndryshku, lëvorja, mermeri, etj. (Të gjitha ngjyrat bazohen në kartat me ngjyra PANTONE , karta C është në rregull)

2.2 Printimi në kavanoz prej kallaji: printim monokromatik i logove, modeleve të modeleve, etj.

2.3 Decal në kavanoz prej kallaji: logot shumëngjyrëshe, modele, modele me fletë ari, modele fletësh argjendi dhe më shumë.

2.4 Veshje në kavanoz prej kallaji: me pasqyrë të pastër ari, argjend, ar i grimcuar, argjend i grimcuar, ar me pika, argjend me pika.

2.5 Gdhendja me laser në kavanoz prej kallaji: gdhendje e të gjitha llojeve të logove, dizajn modelesh.

2.6 Veshje jonike në kavanoz prej kallaji: veshje shumë e shndritshme me ngjyra të ndryshme, si p.sh.: ngjyrë ylber, rozë flori, bakër i ndritshëm, gradient qymyri, blu safir, gri tymuese etj.

2.7 Flocking on Tin Jar: Flocking on Tin Jar.

2.8 E lëmuar në kavanoz prej kallaji.

2.9 Të gjitha përfundimet e kavanozit të qelqit janë e njëjta punë në kavanoza qeramike dhe kavanoza prej kallaji gjithashtu.

Nëse nuk dini si ta përshkruani përfundimin e sipërfaqes së xhamit, ju lutemi na tregoni drejtpërdrejt foto të ngjashme.

3. Lloji i aromave për zgjedhjen e klientit

Biblioteka e vajrave esencialë me aromë të vetme : Klikoni për të parë

Biblioteka e Nivelit të Parfumit të Vajrave Esenciale: Klikoni për të parë

Si të zgjidhni përqendrimin e aromës së qirinjve aromatikë: Klikoni për të parë.

4. Lloji i kapakut për zgjedhjen e klientit

Qirinj me shumicë me lule të vogla vjollce me aromë në kavanoz kallaji Lavender Furnizimi i fabrikës në Kinë-HOWQINDLE-Qirinj, Qirinj aromatike, Qirinj Aromaterapie, Qirinj soje, Qirinj Vegan, Qirinj Kavanoz, Qirinj Shtylla, Komplete Dhuratash Qirinjsh, Vajra Esenciale, Difuzer kallami, Mbajtes qirinjsh,

5. Lloji i kutisë së dhuratave për zgjedhjen e klientit

Qirinj me shumicë me lule të vogla vjollce me aromë në kavanoz kallaji Lavender Furnizimi i fabrikës në Kinë-HOWQINDLE-Qirinj, Qirinj aromatike, Qirinj Aromaterapie, Qirinj soje, Qirinj Vegan, Qirinj Kavanoz, Qirinj Shtylla, Komplete Dhuratash Qirinjsh, Vajra Esenciale, Difuzer kallami, Mbajtes qirinjsh,